< Koordinátor / Proč s námi? / Mgr. Kateřina Štanderová

Mgr. Kateřina Štanderová

Vystudovala VOŠ Sociálně právní v Praze a Filosofickou fakultu UK v Praze, obor sociální politika a sociální práce. V rámci své diplomové práci zpracovávala téma Dobrovolnictví seniorů jako cesta k aktivnímu stáří. Absolvovala studijní stáž v programu Erasmus na Université de Picardie Jules Verne, Filozofická fakulta sociálních a humanitních věd, Amiens ve Francii.

Má několikaletou zkušenost s pozicí dobrovolnice i koordinátorky dobrovolnického programu. Působila jako koodinátorka vzdělávacích projektů a pět let na pozici koordinátorky organizačního rozvoje v AFS Mezikulturní programy, o.p.s. Zde se zaměřovala na kvalitativní rozvoj dobrovolnické základy organizace v rámci ČR, vzdělávání a zvyšování motivace dobrovolníků a komunikaci se zahraničními partnery.

V současné době vede skupinové supervize dobrovolníků a supervize pracovníků v sociálních službách, působí také jako lektorka pro Celesta, z.ú., členka výboru Asociace supervizorů pomáhajících profesích z.s., konzultantka dobrovolnického rozvoje, konzultantka v oblasti lidských zdrojů a mentorka.

Je členkou týmu pro vzdělávání a supervize koordinátorů dobrovolníků.

Copyright © Dolvea Innovation s.r.o., 2015 - 2023

Kontaktní
formulář